KONST / Litografier / Färglitografi 15153279
nr 1515 3279
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Signerad, numrerad 82/360. Färglitografi, bildmått: 50x63 cm, yttermått inklusive ram: 74x84 cm
Kondition: saknar glas
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:12:38
100 kr
150 kr